Łyżka przesiewająca jest jednym z najbardziej rentownych inwestycji w osprzęt do koparki lub ładowarki. Dzięki niej uzdatniamy do dalszego wykorzystania zanieczyszczona ziemię z wykopów, budowy, ogrodu czy innych realizacji.

Przy wyborze odpowiedniej łyżki przesiewającej należy się kierować charakterystyka opracowywanego materiału. Tam gdzie jest przewaga ziemi i ważne jest poprawienie jej jakości poprzez rozdrobnienie, napowietrzenie i dokładne wymieszanie właściwym wyborem jest łyżka przesiewająca Rotastar.

Tam, gdzie materiał zawiera więcej gruzu, jest bardziej zanieczyszczony, czy po prostu jest cięższy, bardziej kamienisty sprawdza się łyżka przesiewąjaca Simex VSE.

Oczywiście obydwie linie łyżek przesiewające pozwalają na dobór odpowiedniego modelu w zależności od wielkości maszyny.

Co jest ważne w wyborze łyżki przesiewającej?

Istotne jest to aby wybrana łyżka przesiewająca była wyprodukowana przez doświadczonego i wyspecjalizowanego producenta. Należy unikać tanich rozwiązań, które poza niższą trwałością urządzenia mają znacznie mniejszą wydajność oraz błędy konstrukcyjne mające wpływ na codzienną pracę taką łyżką.

Nasze propozycje odpowiadają na potrzeby naszych wymagających klientów i dzięki temu, że każdy z nich jest zadowolony z efektów pracy zakupionego osprzętu, mamy pewność że oferujemy najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie w tym zakresie.

Zobacz również:

Łyżki przesiewająco-rozdrabniające Rotastar

Łyżki Rotastar – przesiewanie i rozdrabnianie

Wysoka wydajność przesiewania różnych materiałów – Simex VSE

Simex VSE – łyżka przesiewająca z regulacją frakcji