O firmie

ADS Technic – na solidnym fundamencie doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku już od 15 lat i przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie pozycję solidnego, rzetelnego i zaufanego dostawcy. Przez wszystkie te lata sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę, wprowadzając na polski rynek kolejne maszyny i osprzęt wiodących producentów z całej Europy.

W połączeniu z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz szerokim zakresem usług możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku i już wtedy jasno sprecyzowaliśmy nasz cel, jakim było i jest do dziś dostarczanie polskim odbiorcom maszyn budowlanych oraz osprzętu najwyższej klasy.

Współpracujemy w tym zakresie z doświadczonymi producentami, którzy cieszą się renomą nie tylko we własnym kraju, ale także w całej Europie.

Dzięki temu, że duży nacisk kładziemy na to, aby sprostać wymaganiom naszych partnerów dotyczących warunków dystrybucji sprzętu oraz usług serwisowych, regularnie odnawiamy umowę handlowe z producentami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Włoch i Słowacji.

Oprócz partnerów zagranicznych, współpracujemy też z renomowanymi polskimi producentami osprzętu, przez co nasza oferta jest jedną z najbardziej rozbudowanych na rodzimym rynku.

Mobilność i elastyczność w cenie

Oferowane przez nas urządzenia dostarczamy na miejsce wskazane przez klienta, korzystając z transportu własnego lub usług sprawdzonych firm przewozowych.

Dzięki temu możemy działać na terenie całego kraju, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy wykonawcze z różnych branż (budowlanej, drogowej, leśnej, rolniczej), spółki komunalne, spółki wodne, a także dealerzy maszyn i urządzeń budowlanych.

Obok dostaw sprzętu prężnie działamy też w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, co umożliwia nam dobrze wyposażona hala warsztatowa, profesjonalna kadra oraz dostęp do części zamiennych do znajdujących się w naszej ofercie urządzeń.

Rozbudowane zaplecze techniczne umożliwia nam też wykonywanie różnego rodzaju usług realizowanych na indywidualne zamówienie oraz nietypowy osprzęt do maszyn.

Naszym klientom możemy ponadto zaproponować fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, jak również montaż i uruchomienie zakupionego sprzętu.

Co oferujemy?

Paleta oferowanych przez nas osprzętu jest bardzo szeroka, przez co możemy odpowiedzieć na potrzeby inwestorów z różnych branż. Oferujemy różnego rodzaju łyżki standardowe, skarpowe, ażurowe, trapezowe, specjalistyczne łyżki kruszące, przesiewające, koszące, sprzęt wyburzeniowy (młoty, nożyce), frezarki różnego typu, a także chwytaki brukarskie, osprzęt komunalny (zamiatarki, posypywarki, pługi), drogowe, a także melioracyjne, ogrodnicze, leśne i wiele innych.

Wśród producentów, z którymi współpracujemy, znajdują się między innymi Kovaco, Arrowhead, Lloyd Engineering, Simex, Landreus, C4, Malaguti, Italdem, Abiljo, Zanetti Magnetti. Oferujemy także osprzęt firmy Digga, Hunklinger, Berti, Idromeccanica, Exac-One, Uemme, Adler, Digbits i innych.

Poza działalnością na terenie kraju eksportujemy osprzęt do kilku krajów europejskich, w tym do Niemiec, Szwecji, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Słowenii, Chorwacji, Rumunii i Bułgarii.

Nie tylko osprzęt do maszyn budowlanych

Od połowy 2016 roku równolegle rozwijamy z powodzeniem dział związany ze sprzedażą pozycjonerów spawalniczych Kovaco. Od 2020 roku jako wyłączny dystrybutor firmy Firstgreen Industries oferujemy ładowarki ze sterowaniem burtowym zasilane elektrycznie.

Aktualna polityka firmy zakłada rozwój sprzedaży produktów pochodzących od stałych dostawców osprzętu i zacieśnienie współpracy, czego efektem jest specjalizacja oraz wyłączna reprezentacja renomowanych, europejskich marek w Polsce.

ADS Technic od początku swojej działalności obsłużyła ponad 10 tysięcy klientów, mapę zasięgu naszej firmy prezentujemy poniżej.

Informacja dla kontrahentów

Firma ADS Technic spółka cywilna jest aktualnie w trakcie przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Numer NIP firmy pozostanie bez zmian. Wszystkie zobowiązania i należności spółki cywilnej przejmie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

ADS Technic, to firma:

Nasz zasięg działania

Film z prezentacją naszej firmy

Zapraszamy do współpracy

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradcy handlowego. Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: biuro@adstechnic.pl

Poszukujemy również firm i osób chętnych podjąć współpracę dotyczącą sprzedaży osprzętu do maszyn budowlanych w różnych częściach Polski.