O firmie

ADS Technic zajmuje się dostarczaniem osprzętu do maszyn budowlanych na terenie całego kraju od 2006 roku.

Od momentu powstania firma przyjęła sobie za cel specjalizację w zakresie dostarczania osprzętu do maszyn budowlanych.

Firma stale poszukuje dla swoich klientów najlepszych dostawców wyposażenia maszyn budowlanych z całej Europy.

ADS Technic jednocześnie spełnia wymogi producentów dotyczących warunków dystrybucji oraz serwisu na terenie całego kraju, czego skutkiem są stale odnawiane umowy handlowe z naszymi partnerami z Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch i Słowacji.

Współpracujemy również z najlepszymi dostawcami krajowymi. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dojeżdżamy na miejsce wskazane przez klienta lub wysyłamy towar na paletach przy pomocy firm kurierskich. Działamy na terenie całego kraju.

Jako dostawca osprzętu do maszyn budowlanych współpracujemy zarówno z dealerami maszyn budowlanych, dużymi firmami wykonawczymi, spółkami komunalnymi, a także małymi i średnimi firmami operującymi w najróżniejszych branżach.

Posiadamy doświadczenie i zaplecze techniczne, które pozwala na dopasowanie się do wymagań klienta. Oferujemy także nietypowy osprzęt do maszyn oraz świadczymy usługi budowy instalacji hydraulicznych różnego typu.

Od połowy 2016 roku równolegle rozwijamy z powodzeniem dział związany ze sprzedażą pozycjonerów spawalniczych.

Od 2020 roku jako wyłączny dystrybutor firmy Kovaco Electric oferujemy ładowarki ze sterowaniem burtowym zasilane elektrycznie.

Aktualna polityka firmy zakłada rozwój sprzedaży produktów pochodzących od stałych dostawców osprzętu i zacieśnienie współpracy, czego efektem jest specjalizacja oraz wyłączna reprezentacja renomowanych, europejskich marek w Polsce.

ADS Technic, to firma:

Nasz zasięg działania

Film z prezentacją naszej firmy

Zapraszamy do współpracy

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradcy handlowego. Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: biuro@adstechnic.pl

Poszukujemy również firm i osób chętnych podjąć współpracę dotyczącą sprzedaży osprzętu do maszyn budowlanych w różnych częściach Polski.