O firmie

ADS Technic zajmuje się dostarczaniem osprzętu do maszyn budowlanych na terenie całego kraju od 2006 roku.

Od momentu powstania firma przyjęła sobie za cel specjalizację w zakresie dostarczania osprzętu do maszyn budowlanych.

Firma stale poszukuje dla swoich klientów najlepszych dostawców wyposażenia maszyn budowlanych z całej Europy.

ADS Technic jednocześnie spełnia wymogi producentów dotyczących warunków dystrybucji oraz serwisu na terenie całego kraju, czego skutkiem są stale odnawiane umowy handlowe z naszymi partnerami z Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch i Słowacji.

Współpracujemy również z najlepszymi dostawcami krajowymi. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dojeżdżamy na miejsce wskazane przez klienta lub wysyłamy towar na paletach przy pomocy firm kurierskich. Działamy na terenie całego kraju.

Jako dostawca osprzętu do maszyn budowlanych współpracujemy zarówno z dealerami maszyn budowlanych, dużymi firmami wykonawczymi, spółkami komunalnymi, a także małymi i średnimi firmami operującymi w najróżniejszych branżach.

Posiadamy doświadczenie i zaplecze techniczne, które pozwala na dopasowanie się do wymagań klienta. Oferujemy także nietypowy osprzęt do maszyn oraz świadczymy usługi budowy instalacji hydraulicznych różnego typu.

Od połowy 2016 roku równolegle rozwijamy z powodzeniem dział związany z pozycjonerami spawalniczymi.

Aktualna polityka firmy zakłada zmniejszenie liczby stałych dostawców osprzętu i zacieśnienie współpracy, czego efektem jest specjalizacja oraz wyłączna reprezentacja renomowanych marek w Polsce.

ADS Technic, to firma:

Nasz zasięg działania

Film z prezentacją naszej firmy

Zapraszamy do współpracy

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradcy handlowego. Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: biuro@adstechnic.pl

Poszukujemy również firm i osób chętnych podjąć współpracę dotyczącą sprzedaży osprzętu do maszyn budowlanych w różnych częściach Polski.