Gwiazdy

Materiał jest stale obracany, bez rozdrabniania lub szczypania, co umożliwia przesiewanie wilgotnych, delikatnych i specjalnych materiałów.
Nadaje się do wierzchniej warstwy gleby, odpadów, darni, korzeni, gipsu, rdestowców i wielu innych zastosowań.

Dostępne frakcje materiału

Dzięki różnym opcjom gwiazd i kołnierzy możliwe jest zmniejszenie wielkości drobnej frakcji ze standardowych 20 mm do 15 lub 10 mm.
Innowacyjny dzielony kołnierz Lloyd umożliwia użytkownikowi ustawienie łyżki na 15 lub 10 mm bez demontażu wałów. Obroże można również szybko zdjąć, wracając do standardowej konfiguracji.

Szybkość pracy

Lekkie, wytrzymałe, elastyczne, samoczyszczące gwiazdy poliuretanowe.
Oznacza to brak obszarów ściśnięcia lub zgniecenia, co skutkuje niskim zapotrzebowaniem na moc i brakiem zanieczyszczenia kruszonym materiałem.
Elastyczne gwiazdy mają odpychający profil palca, delikatny dla delikatnego materiału, takiego jak korzenie, roślinność i darń.

Grzebienie górne i dolne

Dostępne są grzebienie górne i dolne. Wypełniając lukę między fartuchem, górnym zgarniaczem i gwiazdą, są one zwykle używane w połączeniu z zestawami do redukcji frakcji.
Wykonane z poliuretanu, aby zminimalizować zużycie sąsiadujących gwiazd.

Mocny napęd

Wytrzymały napęd łańcuchowy napędzany hydrauliką jest wytrzymały i niezawodny. Kluczem jest prostota, standardowe części, łatwa konserwacja i szybki demontaż wału.

Kołnierze redukcyjne

Aby uzyskać większy rozmiar frakcji, między każdą gwiazdą można zamontować przekładki. Kora i kompost to dwa popularne zastosowania przekładek.
Dodatkowe wały mogą być dostarczane z określoną konfiguracją i szybko mocowane do dowolnej łyżki.

Skuteczna osłona

Dobrze chroniona, prosta, uszczelniona konstrukcja osłony, głównie z jednej strony, zapewnia łatwą kontrolę i szybką konserwację wałów i przekładni.

Doskonałe wykończenie

Wszystkie wyprodukowane części są śrutowane i otrzymują 4 warstwy dwuskładnikowej farby. Zapewnia to dobrą trwałość i prezentację.

Duża powierzchnia robocza

Dzięki niewielkiej wadze gwiazd poliuretanowych możliwe było stworzenie ogromnej powierzchni przesiewania w porównaniu z masą łyżki.
Wysoka wydajność w połączeniu z wydajnością i produktem

Cicha praca

Gwiazdy poliuretanowe zapewniają cichą pracę w porównaniu do maszyn statycznych i tarcz stalowych. Duża korzyść w przypadku wrażliwych witryn.

Konserwacja

Łatwa konserwacja. Kompletna konstrukcja pozwala na łatwy demontaż wału. Gwiazdy poliuretanowe to niedroga, łatwa do wymiany część, która skraca czas przestojów.
Łożyska są umieszczone z dala od zanieczyszczeń i łatwe do smarowania.

Zaawansowana produkcja

Wytrzymała konstrukcja, najlepsze wzornictwo i materiały zapewniają długą żywotność i niezawodność. Wysoki odsetek spawania zrobotyzowanego zapewnia wydajność i wysoką jakość.

Wałki robocze

Wałki działają tylko w jednym kierunku i wymagają standardowego jednokierunkowego obwodu młota. Eliminuje to również konieczność stosowania przewodu odpływowego.

Doświadczenie producenta

Łyżka przesiewająca w kształcie gwiazdy została wynaleziona przez założyciela firmy Lloyd Engineering, Matta Lloyda, ponad 14 lat temu (2008).
Konstrukcja była ulepszana i rozwijana przez lata, co zaowocowało pełną gamą osprzętu przesiewającego montowanego do koparek i ładowarek.

Dostępne mocowania do ładowarek

Dostępne są opcje wspornika ładowarki. Wspornik ładowarki ma konstrukcję szybkozłącza, dzięki czemu łyżka może być również używana na koparce bez dodatkowego
ciężaru wspornika ładowarki.

Mocowania do koparek

Możemy dostarczyć szeroką gamę zaczepów do koparek, Lehnhoff, Verachtert, serii S itp

Praca z mokrym materiałem

Elastyczne samooczyszczające się gwiazdki idealnie nadają się do pracy z mokrym, lepkim materiałem, wydłużając okno pogodowe przesiewania
w porównaniu z przesiewaczami bębnowymi i pokładowymi.

Zobacz również:

Łyżki przesiewające Starter

Strona poświęcona łyżkom przesiewającym

Łyżka przesiewająca do koparki