Oferowane przez nas łyżki do minikoparek i koparko-ładowarek stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia tych maszyn budowlanych. Odpowiednio dobrana łyżka pozwala sprawnie realizować różne prace na placu budowy: wykonywanie wykopów, wybieranie ziemi, przenoszenie różnych materiałów (np. piasku czy żwiru).

Nasza rozbudowana oferta połączona z doświadczeniem zatrudnionej kadry pozwoli dobrać łyżkę do każdej koparko-ładowarki i minikoparki oraz do różnego typu realizowanych zadań.

Maszyny budowlane takie jak koparko-ładowarka czy minikoparka muszą sprostać wielu wyzwaniom na placu budowy, a wykorzystywane są często w trudnych i wymagających warunkach. Oferowane przez nas łyżki pozwalają na sprawne i efektywne przeprowadzanie różnych prac, niezależnie od tego, z jakim sprzętem mają współpracować.

Łyżki mają one optymalny profil, który ułatwia prawidłową i efektywną pracę, a solidne wykonanie przekłada się na długą i bezawaryjną eksploatację.

Łyżki do każdego typu zadań

W naszej ofercie znajdują się łyżki do minikoparek wszystkich marek. Jedną z nowszych propozycji są łyżki do koparek marki Bulldog, które cenione są przez klientów w całej Europie z uwagi na nienaganną jakość wykonania, bezkompromisowy nacisk na dobór komponentów i długą żywotność osprzętu.

Dużą popularnością cieszą się też łyżki do minikoparek Bobcat o różnych szerokościach. Pasują one zarówno do szybkozłączy, jak i na mocowanie tradycyjne na sworznie.

Klientom, którzy poszukują łyżek przeznaczonych do pracy na trudnym, gliniastym podłożu, oferujemy łyżki z księżycowatym kształtem boków. Taki typ konstrukcji sprawia, że nie ma problemów z wysypywaniem materiału. Łyżki do gliny przeznaczone są do koparko-ładowarek oraz do koparek, także na szybkozłącze Lehnhoff MS08.

Łyżki w różnych specyfikacjach

Dużą grupę oferowanych przez nas produktów stanowią łyżki ażurowe do koparko-ładowarek, przeznaczone do sortowania materiałów. Mogą mieć one profil standardowy, jak i profil łyżki skarpowej.

Wykonanie ze stali jakościowych oraz starannie przemyślana konstrukcja sprawia, że łyżki te doskonale wpiszą się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są one fabrycznie nowe, kompletne, z wspawanymi tulejami. Po założeniu ich na maszynie są natychmiast gotowe do pracy.

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się łyżki do wszystkich dostępnych na rynku marek, m.in. do maszyn CAT, Komatsu, JCB, Volvo i innych wiodących producentów.

Pomagamy w doborze łyżki o profilu odpowiednim do danego typu zadań, optymalnej pojemności i wadze. Zamówienia realizujemy po uzgodnieniu z klientem wymiarów mocowania. Ponadto na życzenie możemy dostarczyć komplet sworzni hartowanych.

Zapytania prosimy kierować telefonicznie 32 430 90 09 lub mailowo biuro@adstechnic.pl

Zobacz również:

Łyżki.com.pl

Łyżki Bulldog

Wozidło do minikoparki