Przydomowe ogródki, skwery i parki oraz inne tereny zielone w miastach, a także obszary przemysłowe – to właśnie w takich miejscach często nie ma możliwości składowania ziemi podczas wykonywania wykopów, bo groziłoby to naruszeniem zagospodarowanej już przestrzeni. Rozwiązaniem tego problemu jest wozidło do minikoparek Bulldog.

Polska marka osprzętu budowlanego Bulldog znana jest doskonale odbiorcom z całej Europy, którzy cenią rozwiązania oferowane przez producenta za nienaganną jakość wykonania i staranny dobór materiałów oraz solidność. Takie wartości przyświecały też producentowi podczas projektowania wozidła budowlanego, które skutecznie rozwiązuje problem z wywozem urobku podczas wykonywania wykopów.

Przyczepa Bulldog została zaprojektowana do koparek o masie od 1 do 3 ton. Ponadto opcjonalnie można zastosować wozidło Bulldog również w ATV (quady), a także do kompaktowych miniciągników rolniczych. Tak szeroki zakres możliwości wykorzystania sprawia, że kiper do koparki Bulldog jest urządzeniem bardzo uniwersalnym i wszechstronnym.

Sprawne prowadzenie prac na małym obszarze roboczym

Miniwozidło powstało z myślą o niewielkich obszarach roboczych, na których trzeba rozwiązać problem wywozu urobku powstałego podczas wykonywania prac. Dlatego doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju inwestycjach związanych z architekturą krajobrazu i pracach ogrodniczych, choć absolutnie nie wyczerpuje to możliwości miniwozidła. Jest też ono niezastąpione przy wykonywaniu fundamentów i drenażu, pozwalając na szybki załadunek i transport powstałego urobku.

Zwarta i kompaktowa konstrukcja wozidła budowlanego Bulldog sprawia, że z powodzeniem można manewrować nim nawet na niewielkiej przestrzeni roboczej. Przyczepka do koparki ma też możliwość mieszania materiałów, co jeszcze bardziej zwiększa zakres jej wykorzystania i wszechstronność.

Wywrotka do koparki Bulldog – funkcjonalność w standardzie

Minikiper Bulldog został zaprojektowany tak, aby maksymalnie usprawnić prowadzone z jego wykorzystaniem prace. Urządzenie o masie 200 kg ma prostą, solidną konstrukcję i jest praktycznie bezobsługowe. Za jego długą żywotność odpowiada wysokiej jakości stal konstrukcyjna S355, która jest materiałem trwałym i odpornym na uszkodzenia. Całość zabezpieczona jest dodatkowo w procesie malowania proszkowego, a możliwość wyboru koloru kolebki sprawia, że przyczepka do koparki może wpisać się wizualnie w kolorystykę i wizualną identyfikację danej marki.

Ukłonem w stronę operatora jest fakt, że do obsługi wywrotki nie potrzeba dodatkowych osób, a materiał można zasypywać koparką przy pomocy łyżki. Mechanizm wywrotu uruchamiany jest wygodnie łyżką koparki. Kiper jest też łatwy w transporcie, przez co bez trudu można dostarczyć go na miejsce docelowe.

Prostota i funkcjonalność

Wywrotka do koparki Bulldog wyposażona jest w standardowe mocowanie na kulę, którą mocuje się poprzez przyspawanie jej do lemiesza minikoparki. Udźwig przyczepy wynosi 600 kg, a jej pojemność to 320 litrów. To praktyczne rozwiązanie będzie przydatne wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ani przestrzeni do składowania powstałego urobku i w związku z tym zachodzi potrzeba ładowania ziemi podczas kopania i jej szybkiego wywiezienia bądź wsypania bezpośrednio do wykopu po zakończeniu prac.

Przyczepa do minikoparki Bulldog przeznaczona jest wyłącznie do transportu wewnętrznego, czyli w obrębie terenu roboczego, placu budowy czy ogrodu.