Frezarki do asfaltu Simex stosowane są do urabiania i obróbki takich materiałów jak: asfalt czy beton. Mogą być zastosowane na większości odpowiednich wagowo ładowarek i są idealnym urządzeniem do frezowania wzdłużnego na powierzchniach płaskich. Ich największą zaletą jest mobilność.

W odróżnieniu od frezarek samojezdnych nie potrzebujemy wykorzystywać pojazdów niskopodwoziowych, aby przewieźć ją na miejsce pracy. Po zamontowaniu na ramieniu ładowarki można stosunkowo szybko przemieszczać się w miejsca, gdzie należy sfrezować daną powierzchnię.

Frezarki są wyposażone w płytę mocującą do wybranego nośnika, komplet przewodów wraz ze złączami hydraulicznymi. Do frezarki dołączony jest podstawowy zestaw frezów wymiennych wraz z narzędziami pomocnymi do ich wymiany, a także instrukcja obsługi w języku polskim oraz katalog części zamiennych.

Frezarki do asfaltu Simex posiadają certyfikat CE potwierdzający spełniane norm i dopuszczenie do prac na terenie UE.

W cenie zawartej w ofercie, dostarczamy kompletne urządzenie w dowolnie wskazane miejsce. Jako autoryzowany dealer marki Simex w Polsce, zapewniamy profesjonalny serwis oraz szybki dostęp do części zamiennych.

Frezarki do asfaltu Simex PLB/PHD

Frezarka do asfaltu PLB400

Frezarka do włazów Simex MHB