Mieszalnik do betonu ML600 przeznaczony jest do koparko-ładowarek i ładowarek kołowych oraz teleskopowych.

Mieszalnik do betonu ML600L to dziś jeden z najczęściej wybieranych modeli osprzętu do koparko-ładowarek. Prace brukarskie, osadzanie elementów betonowych, mieszanki suche należą do codziennych prac wykonywanych przy pomocy mieszalnika do betonu.

Specyfikacja:

  • szerokość całkowita: 2190 mm
  • szerokość łyżki: 1950 mm
  • pojemność efektywna: 600 litrów
  • przepływ oleju: 70-100 l/min
  • max ciśnienie oleju: 210 bar
  • waga: 580 kg
  • hydraulicznie sterowany spust betonu (sterowany siłownikiem)
  • możliwość doposażenia o rurę spustową

Osprzęt jest fabrycznie nowy, posiada certyfikat CE, jest objęty 12 miesięczną gwarancją.  Urządzenie jest dostarczane z adapterem umożliwiającym montaż do wybranego modelu maszyny oraz przewody hydrauliczne.

Po zdemontowaniu standardowej łyżki przedniej montujemy mieszalnik do betonu wyposażony w odpowiedni adapter montażowy, podłączamy przewody hydrauliczne do linii zasilającej otwieranie łyżki i zyskujemy osprzęt pozwalający na sprawne wykonanie mieszanki betonowej w niemal każdych warunkach.

Najpopularniejszym modelem mieszalnika, stosowanym w koparko-ładowarkach jest model o pojemności 600 litrów, umożliwiający maksymalne wykorzystanie możliwości maszyny, przy jednoczesnym utrzymaniu zasad bezpieczeństwa. Model ten jest dostosowany do parametrów zasilania z hydrauliki maszyny.

Osadzanie krawężników, roboty drogowe, wykonywanie fundamentów, roboty brukarskie, mury oporowe, ogrodzenia – to tylko przykłady możliwości wykorzystania mieszalnika do betonu w firmie budowlanej i nie tylko. Znajduje on bowiem zastosowanie w różnych branżach, wszędzie tam gdzie są wykorzystywane maszyny budowlane, takie jak bardzo popularna w Polsce koparko-ładowarka.

Profesjonalny mieszalnik do betonu jest wyposażony w elektrozawór umożliwiający sterowanie spustem betonu bez konieczności wychodzenia przez operatora z kabiny koparki. Szeroki wybór mieszalników dostępnych na rynku różni się przede wszystkim materiałami użytymi do ich budowy, co ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność.

Dodatkowe informacje dotyczące budowy, zastosowania oraz eksploatacji mieszalników dostępne są na stronie www.mieszalnikdobetonu.pl