Firma ADS Technic jest przedstawicielem najlepszych marek osprzętów dostępnych na rynku europejskim. Oferowany wachlarz produktów obejmuje młoty wyburzeniowe, hydrauliczne, do koparek, minikoparek czy koparko-ładowarek.

Firmy wykonawcze znajdą tu młoty angielskie marki Arrowhead, której ADS Technic jest dystrybutorem w Polsce od 2008 roku. Satysfakcja klientów sprawiła, że ADS Technic została wyróżniona certyfikatem dealera roku 2021.

Firma ADS Technic zapewnia pełny serwis urządzeń, dostęp do części zamiennych. Groty wymienne są stale dostępne na magazynie. Oferowane młoty sprzedawane są z kompletnym uzbrojeniem, z płytą mocującą do wybranego modelu koparki, zestawem przewodów oraz złączek.

Dlaczego młot Arrowhead to dobry wybór?

Blisko 40 lat doświadczenia brytyjskiej firmy Arrowhead pozwala jej nieustannie udoskonalać konstrukcję produkowanych maszyn. Młot hydrauliczny w dzisiaj znanej formie ma 120 letnią historię, ale dziś Brytyjczycy oferują jakość premium. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz zamkniętej konstrukcji młota staje się gwarancją trwałości i wysoką wydajności tego urządzenia.

Klienci otrzymują młot polimerowo-gazowy, którego konstrukcja zapewnia tłumienie wibracji, tłumienie hałasu i maksymalne zmniejszenie obciążeń i negatywnego wpływu na ramię nośnika. To wszystko osiągnięto bez kompromisów dotyczących mocy, siły uderzenia, tak niezbędnych w pracach budowlanych i wyburzeniowych.

Młoty hydrauliczne Arrowhead charakteryzują się najkorzystniejszym na rynku stosunkiem energii uderzenia do wagi młota. Jak to możliwe? Tak nowoczesna, konstrukcja była możliwa do uzyskania właśnie dzięki zastosowaniu poduszek polimerowych. Ale to nie wszystko.

Młot hydrauliczny Arrowhead, pozostaje w praktyce urządzeniem bezobsługowym, ponieważ podczas normalnej eksploatacji nie ma potrzeby uzupełniania gazu w akumulatorze. Czynność ta jest i pracochłonna i uciążliwa. Tym samym obsługa młota Arrowhead staje się bardziej efektywna i bezpieczna.

Innowacyjność przede wszystkim

Firma Arrowhead idzie wciąż naprzód w modyfikowaniu urządzeń. Z konstrukcji młotów serii R wyeliminowano membranę oraz szpilki, a więc najbardziej awaryjne elementy tych urządzeń. Ich niezbędny serwis to przy takiej budowie jedynie smarowanie.

Młoty dostępne w ofercie Arrowhead i jej dystrybutorów, takich jak ADS Technic dostarczane są do maszyn o bardzo zróżnicowanej wadze roboczej od 700 kg do 30 ton i to wszystkich obecnych na rynku producentów. Ta wyjątkowa elastyczność pozwala na powierzanie młotom Arrowhead bardzo zróżnicowanych w swej specyfice robót niezależnie od wielkości maszyny.

Duża moc przy niskiej wadze młota daje możliwość wykorzystania małych koparek w pracach pomocniczych, rozbiórkowych, remontowych czy przebudowach.

Taki młot hydrauliczny zamontowany na minikoparce doskonale spełnia także rolę narzędzia do nieprzewidzianych działań awaryjnych – usuwania przeszkód przy budowie kanalizacji, pracach elektrycznych, przebudowach dróg i innych tego typu pracach. Szeroka gama oferowanych młotów hydraulicznych sprawia, że nietrudno dopasować odpowiedni model.