Korzystając z wieloletniego obecności na rynku marki Malaguti oraz doświadczenia Giorgio Cangini – prezesa firmy, została stworzona nowa marka profesjonalnego osprzętu do maszyn budowlanych Cangeo.

Wśród nowych modeli urządzeń znalazły się między innymi:

Wibromłoty i zagęszczarki Plury

Plury to moc wibracji przekształcona w moc operacyjną.

Wielofunkcyjny system zaprojektowany do zagęszczania, wiercenia wstępnego i wbijania wibracyjnego w ramach jednego rozwiązania, w różnych rodzajach terenu.

Zaprojektowany, aby dostosować się do każdego kontekstu, Plury jest kompatybilny z różnymi kategoriami maszyn roboczych o masie od 1 do 40 ton, oferując wszechstronną i niezawodną wydajność w wielu zastosowaniach.

Frezarki do pni Tornado

Dzięki Tornado prędkość i precyzja idą w parze, aby usuwać pnie i korzenie w różnorodnych zastosowaniach, od pielęgnacji terenów zielonych po prace leśne i rekultywacyjne. Tarcza frezująca, wyposażona w odporne na zużycie stalowe zęby, zapewnia równomierne cięcie nawet pod obciążeniem.

Zintegrowana łyżka dopełnia zadanie, wyrównując grunt natychmiast po frezowaniu i pozostawiając teren gotowy do rekultywacji.

Zagęszczarki, płyty zagęszczające Multyplate do miniładowarek

Multyplate to rozwiązanie firmy Cangeo do wysokowydajnego zagęszczania. Płyta wibracyjna, która działa na dużych powierzchniach z mocą, ciągłością i kontrolą.

Na gruncie, żwirze lub mieszanych materiałach ziarnistych, system dwupłytowy zapewnia silne i równomierne wibracje, pozostawiając zagęszczoną powierzchnię gotową do dalszej obróbki. Solidna konstrukcja i trwałe komponenty zapewniają optymalną wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Walec hydrauliczny Roller do miniładowarek

Walec to walec zagęszczający, który zapewnia całkowitą równomierność zagęszczania gruntu, asfaltu i materiałów ziarnistych. Bezpośredni napęd hydrauliczny zapewnia natychmiastowe przeniesienie mocy, gwarantując niezawodność i wysoką wydajność na placu budowy.

Wymienna konfiguracja walca pozwala na dostosowanie do rodzaju materiału: bęben gładki do żwiru i mieszanek ziarnistych lub walec okołkowany do gruntów spoistych, takich jak glina i ił.

Rozdrabniacz biomasy Toorx

Zupełną nowością na rynku jest mulczer – rozdrabniacz Toorx nowego typu.

Z doświadczenia Cangeo pochodzi Toorx, kosiarka bijakowa do koszenia trawy, zarośli i twardej roślinności z maksymalną wydajnością.

Dwie wersje ze specjalistycznymi dyskami zapewniają optymalne rezultaty w różnych zastosowaniach, od pielęgnacji trawników po prace leśne.

Wzmocniona rama została zaprojektowana tak, aby pracować pod dużym obciążeniem, absorbować największe obciążenia i zapewniać stałą wydajność.

Wiertnice Vortex do koparek

Do listy osprzętu oferowanego przez markę Cangeo należy dołączyć również wiertnice do gruntu Vortex.

Wiertnice Vortex do koparek i osprzętów czołowych są niezwykle wszechstronne, ponieważ można je wyposażyć w różne rodzaje wierteł i przedłużek, co pozwala na pracę w różnych rodzajach gleby.

Wiertnice Malaguti idealnie nadają się do wiercenia w glebie i rozbijania korzeni.

Wiertła Vortex można wyposażyć w następujące akcesoria, aby spełnić zróżnicowane potrzeby naszych użytkowników:

  • Stożek do łuparki do drewna
  • Wiertło do pni do wiercenia i kruszenia pni drzew i korzeni
  • Wiertła do gruntu i kamienia do pracy w różnych rodzajach gleby
  • Przedłużki ze ślimakiem i bez, zwiększające głębokość roboczą podczas wiercenia

Cała oferta Cangeo jest już dostępna w Polsce, zapraszamy do składania zapytań.