Walec zagęszczający Malaguti z bębnem stalowym idealnie nadaje się do robót drogowych, układania nawierzchni i ścieżek rowerowych, zapewniając solidne i jednorodne podłoże.
Walec zagęszczający dostępny jest w pięciu różnych szerokościach i z dwoma typami bębna.
Wysokowydajny walec wibracyjny z gładkim bębnem służy do zagęszczania materiałów, takich jak gleba, żwir i tłuczeń, tworzących warstwę nośną nawierzchni drogi.
Walce wyposażone są w silnik hydrauliczny z napędem bezpośrednim poprzez elastyczne połączenie z wałem obrotowym.
Wysokowydajny walec wibracyjny z bębnem okołkowanym jest szczególnie odpowiedni do zagęszczania gruntów spoistych, takich jak glina i gleba wierzchnia, podczas prac budowlanych, a także może być stosowany do utrzymania dróg żwirowych.
Ten typ bębna skutecznie penetruje i rozbija grudki gruntu, poprawiając zagęszczenie i stabilność zagęszczonego gruntu, dzięki czemu idealnie nadaje się do przygotowywania fundamentów i podbudów drogowych.
Wałki wyposażone są w silnik hydrauliczny z napędem bezpośrednim poprzez elastyczne połączenie z wałem obrotowym.
Oferowany walec może współpracować zarówno z ładowarkami jak i koparkami.
O walec hydrauliczny pytaj naszych doradców handlowych.
