ADS Technic proponuje swoim klientom następujące wyposażenie wykorzystywane do zimowego utrzymania dróg, parkingów, placów, chodników, jako osprzęt do ładowarek:

  • pługi śnieżne standardowe
  • pługi typu V (łamane)
  • pługi wirnikowe (tzw. dmuchawy do śniegu)
  • posypywarki do soli i piasku
  • odmiatarki hydrauliczne

Ten ostatni osprzęt jest z powodzeniem używany do odśnieżania, zaś w sezonie letnim do oczyszczania nawierzchni z zanieczyszczeń.

Proponowane urządzenia są specjalnie projektowane do maszyn budowlanych, co za tym idzie są odpowiednio trwałe i wydajne. Szeroka gama modeli każdego z wspomnianych sprzętów (szerokość robocza, odpowiedni silnik hydrauliczny) pozwala na dopasowanie do wymagań klienta i specyfikacji nośnika, którym może być dowolny typ ładowarki, ale również ciągnik rolniczy, czy np. Unimog.

Oferowany osprzęt jest produkowany w Słowacji przez firmę Kovaco, która posiada 25 letnie doświadczenie i jest doceniona w naszym kraju zarówno przez firmy wykonawcze jak i dealerów maszyn budowlanych. Na życzenie osprzęt może być dostarczony i uruchomiony na maszynie u klienta w całym kraju.

O sprzęt do zimowego utrzymania dróg KOVACO pytaj naszych doradców handlowych, tel. 791 700 540, 606 53 80 53, 570 338 448.