Technologia V Design powstała w celu ograniczenia drgań generowanych przez urządzenie podczas pracy oraz znaczącego ograniczenia zużycia elementów metalowo-gumowych łączących górną i dolną część urządzenia co było dotychczas słabym punktem tego rodzaju konstrukcji.

Zastosowanie zwiększonych elementów przenoszących drgania pozwala na uzyskanie wyższej wydajności urządzenia przy zachowaniu mniejszej masy.

Zagęszczarki serii ACP są zaprojektowane i wykonane według założeń mających na celu zapewnić jak najdłuższą żywotność przy jak najmniejszej obsłudze.

Arrowhead używa do produkcji swoich urządzeń najwyższej jakości stali konstrukcyjnych i elementów hydraulicznych pochodzących od sprawdzonych amerykańskich i brytyjskich producentów.

Cały proces produkcyjny odbywa się w zakładach Arrowhead w Chesterfield co pozwala kontrolować na bieżąco jakość produkcji. Poprzez zastosowanie rozpryskowej technologii smarowania, łożyska zastosowane w urządzeniu nie wymagają smarowania dzięki czemu unikamy ich zużycia przy utrzymaniu wydajności poprzez cały okres użytkowania urządzenia.

Prostota, jakość i niezawodność zagęszczarek serii ACP produkcji Arrowhead Rockdrill zapewnia maksymalny i szybki zwrot inwestycji oraz wydajność na miejscu pracy co zapewnia użytkownikowi konieczną konkurencyjność.

Arrowhead Rockdrill, to światowy lider w produkcji innowacyjnego osprzętu budowlanego, który oferuje pełną gamę hydraulicznych zagęszczarek wibracyjnych.

Zobacz również:

Oferta zagęszczarek Arrowhead >>>
Więcej o firmie Arrowhead >>>
Oferta młotów Arrowhead >>>