Zagęszczarka hydrauliczna do koparek kołowych i gąsienicowych o wadze roboczej 8-16 ton.

  • Siła zagęszczania: 3400 kg
  • Maksymalna częstotliwość zagęszczania: 2000 obr./min.
  • Waga: 780 kg
  • Wymiary płyty: 710 x 810 mm
  • Wymagany przepływ oleju: 90-100 l/min
  • Ciśnienie robocze: 103 bar
  • Waga nośnika: 8-16 ton

Producent: Arrowhead Rockdrill, Wielka Brytania, dostarczający młoty hydrauliczne, nożyce wyburzeniowe, płyty zagęszczające i chwytaki wyburzeniowe do maszyn budowlanych od 1978 roku.  Obowiązuje roczna gwarancja od daty sprzedaży. Urządzenie jest dostarczane z instrukcją obsługi w języku polskim. W cenie: komplet przewodów hydraulicznych wraz ze złączkami oraz płyta adaptacyjna do wybranego modelu maszyny.

Zagęszczarka hydrauliczna do koparki pozwala na sprawne i skuteczne zagęszczanie gruntu. Jest mocowana na ramieniu maszyny i zasilana z uniwersalnej linii hydraulicznej. Charakteryzuje się wysoką siłą zagęszczania i prostą obsługą, co pozwala na znacznie szybszą pracę niż w przypadku zagęszczarek ręcznych.

Unikalna konstrukcja zapewniająca doskonałe tłumienie drgań

Seria zagęszczarek Arrowhead ACP jest zbudowana przy wykorzystaniu unikalnej konstrukcji profilu „V”, co umożliwia silne zagęszczanie i skuteczne napędzanie płyty roboczej, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę koparki przed wibracją dzięki zastosowaniu buforowych tłumików liniowych o dużej wytrzymałości.

Produkowana z najwyższej jakości stali i wykorzystująca tylko najlepsze komponenty (łożyska i silniki hydrauliczne) dostępne w USA i Europie, seria zagęszczarek do koparek ACP została zaprojektowana tak, aby zapewnić długą żywotność. Rozbryzgowa technologia smarowania zapewnia, że łożyska są automatycznie smarowane bez użycia smaru, dzięki czemu zagęszczarki ACP mogą pracować dłużej, jednocześnie zapewniając większą wydajność.

Zagęszczarka do koparki – dobra inwestycja

Zagęszczarki do koparek Arrowhead Rockdrill ACP zapewniają maksymalny zwrot z inwestycji i doskonałą wydajność na miejscu pracy przy ich wysokiej jakości, niezawodności i prostocie.

Szczegółowa oferta dostępna jest na zapytanie. Aby je złożyć, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.