Wielofunkcyjny chwytak do koparki. Genialnie zaprojektowany i niezrównanie wydajny, unikalny Articulator.

Przedstawiamy Articulator, wyjątkowe narzędzie do manipulowania, manewrowania i obracania, zaprojektowane tak aby poprawić wydajność i bezpieczeństwo pracy w sektorze kolejowym, inżynierii lądowej, przy kładzeniu rurociągów, transporcie i wszędzie tam gdzie wymagana jest precyzja działania, szybkość i wydajność.

Konstrukcja tego chwytaka jest odpowiedzią na rosnące wymagania rynku oraz wzrastające koszty pracy. Wyposażony w cztery ruchome ramiona , które dostosowują się do kształtu chwytanego elementu z centralną płytą stabilizująca.

Chwytak Articulator jest zdolny do manipulacji elementami o masie do 5000 kg, średnicy 795 mm oraz długości do 20 metrów. Może je obracać w pełnym zakresie 360° eliminując konieczność utrzymywania dźwigów, wózków widłowych oraz całej floty pojazdów.

Często dźwig nie jest w stanie dotrzeć odpowiednio blisko miejsca pracy, w związku z czym trzeba używać maszyn o większym udźwigu do montażu elementów które ważą relatywnie niewiele.

Praca tego chwytaka jest szybka, wydajna i precyzyjna a przede wszystkim całkowicie bezpieczna. Koniec z zawiesiami, łańcuchami i linami. Articulator to zdecydowany krok do przodu w sektorze konstrukcyjnym i inwestycja na lata.

Jest montowany na standardowym złączu większości koparek używanych na rynku i korzysta tylko z układu hydroelektrycznego nośnika. Wszystko to czyni Articulator urządzeniem bezkonkurencyjnym na rynku.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 666 072 375.