C4 Meccanica jest włoską firmą będącą jednym z wiodących marek na rynku międzynarodowym, swoją pozycję osiągnęła dzięki swojemu prawie 50-letniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń koszących i mulczujących. Przez lata marka C4 wyspecjalizowała się w zakresie produkcji kosiarek bijakowych oraz mulczerów różnego typu, takich jak kosiarki do zarośli, czy mulczery leśne.

Oferta kosiarek bijakowych i mulczerów C4 składają się na trzy linie produktów: linia mulczerów do zarośli do koparek, do miniładowarek oraz linia mulczerów leśnych. Łącznie jest to ponad 20 modeli urządzeń o różnej specyfikacji. Kosiarki bijakowe i mulczery C4 nadają się do każdego rodzaju materiału roboczego (zarośla, krzewy, drzewka), a poszczególne modele są przystosowane do każdego typu koparek (od 1,5 do 20 ton), miniładowarek.

Dzięki specjalizacji w zakresie tego typu osprzętu firma C4 była w stanie osiągnąć wysoki poziom rozwoju, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów jakościowych. Dziś jest w stanie zaproponować urządzenia o bardzo wysokiej efektywności także w Polsce.

Zespół wyspecjalizowanych techników codziennie pracuje nad nowymi propozycjami oraz projektami przy wsparciu nowoczesnych technologii informatycznych oraz cennych wskazówek, otrzymywanych od klientów na całym świecie.

Dystrybucja profesjonalnych kosiarek C4 odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dealerów, którzy zapewniają terminowe dostawy, oryginalne części zamienne oraz wsparcie techniczne w trakcie użytkowania urządzeń.