Berti Macchine Agricole SpA jest włoską firmą będącą jednym z liderów na rynku międzynarodowym, swoją pozycję osiągnęła dzięki swojemu prawie 45-letniemu doświadczeniu w produkcji maszyn rolniczych. Przez lata marka Berti wyspecjalizowała się w zakresie produkcji kosiarek bijakowych oraz mulczerów różnego typu, takich jak rozdrabniacze do gałęzi, głowice frezujące, kosiarki rotacyjne i leśne.

Oferta kosiarek bijakowych i mulczerów Berti składają się na dwie linie produktów: linia rolnicza i linia profesjonalna. Łącznie jest to ponad 250 modeli urządzeń o różnej specyfikacji. Kosiarki bijakowe i mulczery Berti nadają się do każdego rodzaju materiału roboczego (zarośla, krzewy, drzewka), a poszczególne modele są przystosowane do każdego typu koparek (od 1,5 do 30 ton), miniładowarek, a także ciągników rolniczych (od 15 do 250 KM).

Dzięki specjalizacji w zakresie tego typu osprzętu firma Berti była w stanie osiągnąć wysoki poziom rozwoju, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów jakościowych. Dziś jest w stanie zaproponować urządzenia o bardzo wysokiej efektywności także w Polsce.

Zespół wyspecjalizowanych techników codziennie pracuje nad nowymi propozycjami oraz projektami przy wsparciu nowoczesnych technologii informatycznych oraz cennych wskazówek, otrzymywanych od klientów na całym świecie.

Dystrybucja profesjonalnych kosiarek Berti odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dealerów, którzy zapewniają terminowe dostawy, oryginalne części zamienne oraz wsparcie techniczne w trakcie użytkowania urządzeń.