Italdem to jedna z najbardziej znanych marek produkujących młoty hydrauliczne na rynku włoskim, a także jedna z najbardziej konkurencyjnych w tej branży na całym świecie. Italdem produkuje wysokiej jakości osprzęt, który jest gotowy do pracy w najtrudniejszych warunkach, o sprawdzonej trwałości, co jest efektem ponad 40-letniego doświadczenia.

Seria młotów hydraulicznych Italdem GK to najlepsza odpowiedź na każdy problem związany z wyburzaniem. Oferowana pełna gama mocnych, precyzyjnych i wytrzymałych młotów jest efektem zaawansowanej technologii i materiałów najlepszej jakości. Italdem to marka, która zawsze gwarantuje rozbiórkę na najwyższym poziomie.

Wydajność hydrauliczna

Poprawiono sprawność hydrauliczną wykorzystując ulepszony blok zaworowy. W budowie młota ograniczono straty ciśnienia. Wyeliminowano również odchylenia, które były przyczyną niepotrzebnego tarcia i turbulencji.

Wzrost siły i ciśnienia

Aby uzyskać dużą liczbę uderzeń bijaka, które powstają podczas pracy młota, producent zwiększył siłę docisku bijaka i ciśnienie robocze.

Brak pustych uderzeń młota

Młot hydrauliczny rozpoczyna pracę przy niskim ciśnieniu (około 40 bar) i przy niewielkiej energii, co pozwala na uniknięcie pustych uderzeń młota.

Niski poziom hałasu

Obudowa została przeprojektowana. Zredukowano wibracje, które były przyczyną podwyższonego poziomu hałasu.

Większa efektywność

Optymalizując pracę elementów ruchomych i sprawność hydrauliczną uzyskano większą liczbę uderzeń, co oznacza większą efektywność.