Wielofunkcyjne łyżki przesiewające Lloyd znajdują zastosowanie w pracach wyburzeniowych przy separacji gruzu, ziemi, torfu odpadów czy płukaniu różnych frakcji kruszyw.

Łyżki przesiewające Lloyd dzięki bębnom umożliwiającym odsiewanie frakcji od 10 do 100 mm ze szczotką do usuwania zanieczyszczeń oraz dzięki zastosowaniu opatentowanego rozwiązania do ich wymiany są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o wygodę użytkowania oraz komfort pracy operatora.

Specyfikacja zgodna z wymaganiami klientów

Stożkowy kształt bębna podczas jego ruchu obrotowego wymusza podnoszenie znajdującego się wewnątrz materiału co znakomicie ułatwia jego separację, a co za tym idzie, znacząco podnosi wydajność urządzenia.

Opcjonalnie jest możliwe dostarczenie bębnów o rozmiarze oczek od 10 x 30 mm do 100 x 100 mm.

Jednoczęściowy bęben jest tak skonstruowany, że minimalizuje możliwość zapychania się podczas separacji wilgotnych materiałów, na przykład zanieczyszczonych mokrą ziemią czy gliną.

Wysoka jakość użytych materiałów

Przy produkcji użyto najlepszych materiałów, co gwarantuje długowieczność urządzenia. Dzięki możliwości kontroli prędkości obrotów bębna operator może łatwo dostosować warunki pracy do swoich wymagań.

Do odsiewania i rozdrabniania torfu, zbrylonej ziemi, humusu z korzeniami i podobnych materiałów polecane są łyżki przesiewająco rozdrabniające Lloyd