Firma Landreus to światowy lider w dziedzinie osprzętu do rekultywacji rzek i zbiorników wodnych. Łyżki koszące Landreus zostały opracowane z myślą o pracy w różnych, nawet najcięższych warunkach.

Duży wybór holenderskich łyżek koszących

Szeroki wachlarz oferowanych modeli pozwoli idealnie dopasować odpowiednią łyżkę do tonażu maszyny. Oferujemy naszym klientom łyżki koszące o szerokości od 1 do 5,5 metra, przystosowane do pracy z koparkami o wadze od 1,5 do 20 ton.

Wszystkie łyżki koszące zostały od początku zaprojektowane, wykonane oraz zmontowane przez producenta z Holandii. Filozofia firmy opiera się na stworzeniu produktu w przystępnej cenie, ale nigdy kosztem jego jakości.

Zgodnie z potrzebami klienta

Dostosowujemy ofertę do wymagań klienta, łyżki są dostępne w różnych wersjach, w tym modele lekkie do minikoparek, czy modele „wide body” z nadstawkami ułatwiającymi pracę w wysokich zaroślach.

Do klienta dostarczamy łyżkę koszącą ze standardowym mocowaniem na sworznie lub na szybkozłącze, zgodnie z typem mocowania na maszynie nośnej. Dostosowujemy długość przewodów oraz typ złączek hydraulicznych do zastosowanych na ramieniu maszyny.

Łyżki Landreus w standardzie posiadają wychył mechaniczny, pozwalający na dopasowanie łyżki do poprzecznych nachyleń terenu.