Prezentujemy listę sprzętu, które zaprezentowaliśmy na imprezie branżowej eRobocze Show, który odbyło się w dniach 26-27 maja 2023 w Lubieniu Kujawskim w województwie kujawsko-pomorskim.

Ładowarka Elise ze sterowaniem burtowym, to pierwsza w 100% elektryczna maszyna dostępna na rynku. Wysoka stabilność dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości, udźwig do 1400 kg, wysoki zasięg załadunku, praca powyżej 8 godzin pracy i niskie koszty użytkowania to podstawowe zalety tej wielofunkcyjnej maszyny. Dzięki szerokiej gamie dostępnego osprzętu roboczego, Elise może pracować w wielu branżach, w których ważnym argumentem jest zerowa emisja spalin, niski poziom hałasu oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań zgodnych z europejskimi standardami. Ładowarka Elise będzie pracować z łyżką przesiewającą na stanowisku pokazów dynamicznych.

Łyżki przesiewające Rotastar to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na oczyszczanie, rozdrabnianie i napowietrzanie gleby bezpośrednio na budowie. Angielski producent zastosował w łyżkach Rotastar wiele nowatorskich rozwiązań, które mają bezpośredni wpływ na dokładność i skuteczność pracy, aby uzyskany materiał był jak najwyższej jakości. Elementami roboczymi w łyżce tego typu są obracające się na dnie łyżki specjalne dyski w kształcie gwiazdy. Wykonane są one z elastycznego poliuretanu, co sprawia, że przesiewany materiał jest ciągle obracany w sposób płynny. Umożliwia to rozdzielanie delikatnych frakcji oraz pracę z różnego typu materiałami takimi jak: gleba, odpady, gips, torf, kamienie, żwir czy nawóz. Szeroka gama dostępnych modeli pozwala na dopasowanie właściwego urządzenia do koparek o masie od 1,5 do 30 ton oraz ładowarek.

Kultywator G-rake to najnowszy w naszej ofercie, innowacyjny osprzęt do koparek. Jest przeznaczony do formowania, oczyszczania gruntu pod siew trawy i innych roślin. G-rake szybko tworzy gładką, gotową do wysiewu lub zadarniania trawników powierzchnię. Jest to innowacyjny osprzęt, który znacznie obniży koszty pracy i czas związany z tradycyjnymi metodami przygotowywania gleby, nieocenione urządzenie przy budowie i utrzymaniu czy też renowacji terenów zielonych, placów rekreacyjnych czy boisk dające wymierne oszczędności czasu oraz środków. Występuje w 3 modelach o szerokości roboczej od 90 do 150 cm, jest przeznaczony do koparek o masie do 13 ton.

Wozidło do minikoparki Bulldog jest urządzeniem przeznaczonym do załadunku i przemieszczania urobku powstałego w trakcie prac prowadzonych przy użyciu minikoparki. Jest mocowana na kuli przyspawanej do lemiesza minikoparki, dzięki czemu uzyskujemy możliwość załadunku ziemi podczas wykonywania wykopów oraz wywiezienia jej poza obszar roboczy bez angażowania dodatkowego sprzętu. Mechaniczny wysyp materiału daje komfort pracy bez wysiadania z kabiny i bez pomocy drugiej osoby. Solidnie wykonane wozidło Bulldog dzięki swojej użyteczności, ma szanse stać się popularnym towarzyszem minikoparki w ogrodzie, czy na budowie.

Miniładowarka Mini Z to nowe możliwości pracy w ciężkim terenie. Nisko umiejscowiony środek ciężkości oraz wysoki moment obrotowy silników elektrycznych pozwala na pracę w bardzo trudnym terenie. Dodatkowo możliwość pracy na zdalne sterowanie powoduje, że Mini Z jest wyjątkową maszyną która z pewnością spełni Twoje wymagania. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom Mini Z pozwala na pracę również w budynkach, jest łatwa w załadunku i transporcie. W zależności od zadań jakie ma wykonywać, elektryczna ładowarka Mini Z może zostać uzbrojona w odpowiedni osprzęt roboczy.

Młot hydrauliczny Arrowhead z grotem do wbijania pali to rozwiązanie dające nowe możliwości w wykorzystaniu tego osprzętu np. w budowie ogrodzeń do zastosowań zarówno na budowie jak i w hodowli, leśnictwie czy ogrodnictwie. Jednocześnie, po zmianie narzędzia roboczego możemy korzystać z młota Arrowhead do zwykłych prac wyburzeniowych. Oferta młotów do wbijania pali obejmuje kilka modeli przeznaczonych do minikoparek i koparek do 8 ton, jest również możliwość adaptacji do ładowarki.

Łyżki do koparek marki Bulldog są efektem wieloletniego doświadczenia w dostarczaniu osprzętu. Wybierając łyżki Bulldog masz pewność, że mają odpowiedni profil, wagę i pojemność. Oferujemy między innymi łyżki do kopania, skarpowe, hydrauliczne, ażurowe, trapezowe, do gliny, do kabli, zrywaki jedno i wielopalczaste, na szybkozłącza i mocowania sworzniowe. Jakość oferowanych przez nas łyżek jest potwierdzona przez wielu stałych odbiorców w całej Europie. Krótkie terminy realizacji pozwalają nam szybko reagować na potrzeby klientów w całej Polsce.

Mieszalnik do betonu Kovaco daje możliwości przygotowywania mieszanek betonowych bezpośrednio na budowie bez potrzeby dostarczania go z zewnątrz. Dzięki mocowaniu i zasilaniu z linii hydraulicznej ładowarki, szybka dostawa betonu w trudnych warunkach budowy, w krótkim czasie i odpowiedniej ilości przestaje być problemem. Dzięki wyposażeniu ładowarek i koparko-ładowarek w mieszalnik do betonu firmy zapewniają sobie samowystarczalność, a co za tym idzie zapewniają sobie możliwość wykonywania szerszego zakresu usług dla różnych branż. Solidnie wykonane mieszalniki do betonu słowackiej marki Kovaco, pracują już w kilkuset firmach w Polsce i cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

Nożyce do drzewa są skutecznym narzędziem przeznaczonym nie tylko do cięcia drewna, ale idealnie nadaje się do usuwania wszelkiego rodzaju biomasy oraz chorych drzew, jako metoda zapobiegania pożarom, ochrony zbiorników wodnych, usuwania drzew z linii elektroenergetycznych i wszystkich działań związanych z porządkowaniem i usuwaniem z terenu drzew dowolnych rozmiarów. Oferowane nożyce są dostępne z mocowaniem do koparek, koparko-ładowarek i ładowarek o sterowaniu burtowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będzie możliwość rozmowy na temat całego osprzętu roboczego dostępnego w naszej ofercie.

Czekamy na Państwa na stoisku, gdzie udzielimy Państwu wszelkich informacji, będą też dostępne foldery, ulotki dotyczące naszej oferty, a także gadżety z logo naszej firmy. Dla klientów składających zapytania przygotowaliśmy firmowy napój energetyczny Bulldog.

Numery telefonów handlowców: 570 338 448, 533 399 466, 720 800 777.