ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

W tej kategorii

Kategorie produktów

Wiertnica do minikoparki JCB 8018

dodano: 13-01-2013 | dział: Aktualności i wydarzenia

Wiertnica hydrauliczna, to jeden z popularniejszych elementów wyposażenia minikoparki takiej jak JCB 8018, czy innych modeli maszyn w wadze roboczej około 1,5 tony.

Dla tego typu koparek przygotowano szeroki wybór wierteł o średnicy od 200 do 900 mm, umożliwiających wiercenie na głębokość 1,2 metra. Dzięki zastosowaniu przedłużek o długości 500, 800 lub 1000 mm, możliwe jest wiercenie na większe głębokości.

Wiertnice do minikoparek wyposażone są w adaptery jednosworzniowe, umożliwiające szybki montaż na ramieniu maszyny oraz przewody hydrauliczne wraz ze standardowymi szybkozłączami. Profesjonalny napęd składa się z silnika hydraulicznego zasilanego z linii hydraulicznej koparki oraz przekładni planetarnej przenoszącej moment obrotowy na wiertło. Ważnym elementem jest wiertło, wyposażone w zęby umożliwiające wiercenie także w twardej, kamienistej glebie.

Wiertnice tego typu mogą być stosowane jako osprzęt dodatkowy do minikoparek innych producentów i są montowane na maszynach takich jak: Cat 301.5, Kubota KX41, Case CX15, Komatsu PC18, Hitachi EX17, Bobcat E17 i wielu innych. Do wymienionych maszyn stosuje się napędy wiertnicze o mocy około 2300 Nm, co pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości koparki.

Wiertnice są dostępne w zestawach umożliwiających szybki i łatwy montaż na minikoparce dowolnej marki. Przy koparkach posiadających szybkozłącza, stosuje się adaptery pozwalające na montaż wiertnicy przy ich użyciu. Możesz również zamówić dostawę wraz z montażem urządzenia na maszynie.

Dla poważniejszych zadań dostępne są większe modele do koparko-ładowarek oraz koparek kołowych i gąsienicowych.

Zobacz specyfikację wiertnicy do minikoparki >>>

image_pdfimage_print

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Darmowa wysyłka łyżek do końca 2014 roku

Oferujemy naszym klientom bezpłatną wysyłkę łyżek do minikoparek, koparko-ładowarek oraz szybkozłączy i wideł do tych maszyn.

Nowe modele młotów hydraulicznych Arrowhead

Nowe modele młotów hydraulicznych Arrowhead dostępne są dla klientów w Polsce już dzisiaj!

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies