ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

W tej kategorii

Kategorie produktów

Wibromłoty do wbijania pali

dodano: 15-03-2017 | dział: Aktualności i wydarzenia

Wibromłoty hydrauliczne Malaguti przeznaczone są do koparek o wadze roboczej od 3,5 do 30 ton.

WP_20160310_13_38_51_ProModele serii PM wykorzystują podwójny wałek generujący wibracje, eliminujący nieefektywne drgania urządzenia. Wibromłoty tej serii będą znajdowały zastosowanie przy wbijaniu pali, gdzie efektywność i skuteczność ma kluczowe znaczenie.

Wibromłoty dostępne są w wersjach z chwytakiem do pali drewnianych lub betonowych. Chwytak do pali drewnianych posiada ramiona utrzymujące pal o średnicy 400 mm, chwytak do pali betonowych wyposażony jest w gumowe podkładki. Używając chwytaka operator ustawia pal w wybrane miejsce, a następnie umieszcza szczyt pala w głowicy i uruchamia funkcję pracy wibromłota.

Mniejsze modele wibromłotów serii PB oraz PM można doposażyć w narzędzie służące do wstępnego naruszania gruntu, co pozwala łatwiej umieścić pal w wymaganym miejscu.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy zwrócić się do jednego z naszych doradców handlowych. Szczegółowa oferta jest dopasowywana do nośnika (modelu i wagi roboczej koparki), specyfiki pracy oraz wymagań klienta.

Na zdjęciach prezentowany jest wibromłot PM202.

Oferta wibromłotów hydraulicznych >>>

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Frezarka do asfaltu – tylko Simex

Przy doborze frezarki do asfaltu mocowanej na ramieniu koparki należy wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jakość wykonania i użytych komponentów, ale również charakterystykę techniczną, która ma bezpośredni wpływ na codzienną pracę urządzenia.

Zamiatarki do ładowarek – postaw na jakość

Wybór spośród wielu dostępnych na rynku zamiatarek do maszyn budowlanych bywa bardzo trudny, a to dlatego że dostępne są urządzenia o bardzo różnych specyfikacjach.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies