ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

W tej kategorii

Kategorie produktów

Łyżka kosząca do koparki

Tag: , , , , , ,

Kategoria: Łyżki koszące

drukuj

 

 

 

Łyżki koszące przeznaczona są do prac rekultywacyjnych, takich jak oczyszczanie brzegów kanałów, rowów melioracyjnych itp. Mogą pracować pod wodą.

Łyżki koszące Landreus zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pracować optymalnie w każdych warunkach, zapewniając wysoką wydajność pracy. Łyżki koszące wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu wytrzymałych napędów. Wszystkie łyżki koszące zostały od początku zaprojektowane, wykonane oraz zmontowane przez producenta. Standardowo są malowane w kolorze RAL2000. Opcjonalnie możliwe jest również dobranie koloru do wymagań klienta. Łyżki w wersji z wysoką ramą są o 10 cm wyższe od wersji standardowej.

Linia łyżek koszących LMZ, jest odpowiednia do koparek kołowych i gąsienicowych o wadze roboczej powyżej 5 ton. Dostępne są w następujących wymiarach: 2,00 / 2,50 / 3,00 / 4,00 / 4,40 / 5,00 / 5,50 m.

O szczegóły pytaj naszych doradców handlowych, dostępnych pod nr tel. 32 430 90 09, lub skorzystaj z formularza zapytania ofertowego

 

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Frezarka do asfaltu – tylko Simex

Przy doborze frezarki do asfaltu mocowanej na ramieniu koparki należy wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jakość wykonania i użytych komponentów, ale również charakterystykę techniczną, która ma bezpośredni wpływ na codzienną pracę urządzenia.

Zamiatarki do ładowarek – postaw na jakość

Wybór spośród wielu dostępnych na rynku zamiatarek do maszyn budowlanych bywa bardzo trudny, a to dlatego że dostępne są urządzenia o bardzo różnych specyfikacjach.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies