ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

W tej kategorii

Kategorie produktów

Kosiarki bijakowe i mulczery Berti

dodano: 18-01-2017 | dział: Aktualności i wydarzenia

Berti Macchine Agricole SpA jest włoską firmą będącą jednym z liderów na rynku międzynarodowym, swoją pozycję osiągnęła dzięki swojemu prawie 45-letniemu doświadczeniu w produkcji maszyn rolniczych.

large_ECFMDSB

Przez lata marka Berti wyspecjalizowała się w zakresie produkcji kosiarek bijakowych różnego typu, takich jak rozdrabniacze do gałęzi, głowice frezujące, kosiarki rotacyjne i leśne.

Na oferowane kosiarki bijakowe Berti składają się z dwie linie produktów: linia rolnicza i linia profesjonalna. Łącznie jest to ponad 250 modeli urządzeń o różnej specyfikacji. Kosiarki bijakowe Berti nadają się do każdego rodzaju materiału roboczego (zarośla, krzewy, drzewka), a poszczególne modele są przystosowane do każdego typu ciągników rolniczych (od 15 do 250 KM), koparek (od 1,5 do 30 ton), a także miniładowarek.

Dzięki specjalizacji w zakresie tego typu osprzętu firma Berti była w stanie osiągnąć wysoki poziom rozwoju, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów jakościowych. Dziś jest w stanie zaproponować urządzenia o bardzo wysokiej efektywności także w Polsce.

Mod_DUAL_11 SENZA ADESIVO CLIENTEZespół wyspecjalizowanych techników codziennie pracuje nad nowymi propozycjami oraz projektami przy wsparciu nowoczesnych technologii informatycznych oraz cennych wskazówek, otrzymywanych od klientów na całym świecie.

Dystrybucja urządzeń Berti odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dealerów, którzy zapewniają terminowe dostawy, oryginalne części zamienne oraz wsparcie techniczne w trakcie użytkowania urządzeń.

Zobacz ofertę kosiarek bijakowych >>>

O kosiarki bijakowe oraz mulczery marki Berti pytaj naszych doradców handlowych, dostępnych pod nr tel. 32 430 90 09 lub skorzystaj z formularza zapytania.

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Frezarka do asfaltu – tylko Simex

Przy doborze frezarki do asfaltu mocowanej na ramieniu koparki należy wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jakość wykonania i użytych komponentów, ale również charakterystykę techniczną, która ma bezpośredni wpływ na codzienną pracę urządzenia.

Zamiatarki do ładowarek – postaw na jakość

Wybór spośród wielu dostępnych na rynku zamiatarek do maszyn budowlanych bywa bardzo trudny, a to dlatego że dostępne są urządzenia o bardzo różnych specyfikacjach.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies