ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

Wybierz z menu

Kategorie produktów

Kontakt

IMG_0164ADS Technic s.c.
ul. Świerklańska 109
44-264 Jankowice
woj. śląskie
NIP: 6423032217

Biuro:
tel. +48 32 430 90 09
kom. +48 791 700 540
faks +48 32 75 70 950
e-mail: biuro@adstechnic.pl

Grzegorz Łucka
e-mail: grzegorz@adstechnic.pl
kom. +48 606 53 80 53

Kamil Jagłowski
e-mail: kamil@adstechnic.pl
kom. +48 570 338 448

Szymon Krzyżaniak
e-mail: szymon@adstechnic.pl
kom. +48 664 259 597

Andrzej Sobala
e-mail: andrzej@adstechnic.pl
kom. +48 666 072 375

Pozycjonery spawalnicze:

Tomasz Ryczkowski
e-mail: tomasz@adstechnic.pl
kom. +48 530 512 157

ADS Technic na Facebooku >>>

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
W pozostałych godzinach prosimy o kontakt pod numerami komórkowymi.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe opcje kontaktu:

Przejdź do formularza kontaktu
Przejdź do formularza zapytania ofertowego
Przejdź do mapy dojazdu

Współpraca z ADS Technic

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradcy handlowego. Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: biuro@adstechnic.pl

Poszukujemy również firm i osób chętnych podjąć współpracę dotyczącą sprzedaży osprzętu do maszyn budowlanych w różnych częściach Polski.

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Wiosenna promocja młotów Arrowhead

W maju proponujemy naszym klientom w promocji:

Wbijanie słupków przy pomocy młota hydraulicznego? Teraz to możliwe!

Arrowhead, angielski producent młotów proponuje swoim klientom w Polsce nową serię PD, przystosowaną do wbijania pali i słupków drewnianych.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies