ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

W tej kategorii

Kategorie produktów

Frezarka do asfaltu – tylko Simex

dodano: 22-05-2018 | dział: Aktualności i wydarzenia

Przy doborze frezarki do asfaltu mocowanej na ramieniu koparki należy wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jakość wykonania i użytych komponentów, ale również charakterystykę techniczną, która ma bezpośredni wpływ na codzienną pracę urządzenia.

W tej kwestii wszystkich producentów wyprzedza włoski Simex, który proponuje swoim klientom frezarki pod każdym kątem wyróżniające się na tle konkurencji.

Zakres pracy ramieniem – wygodna i wydajna praca 

Ruchome ramię frezarki (zwane suportem) pracuje na tej samej osi obrotu, co bęben frezarki, ułatwia to wykorzystanie urządzenia i umożliwia operatorowi utrzymywanie stałego poziomu frezowania. W przypadku frezarek do asfaltu Simex zakres obrotu suportu to 120 stopni, dzięki czemu nie ma konieczności ciągłego przestawiania maszyny, a tym samym dłuższej pracy frezarką przy wykorzystaniu zasięgu ramienia koparki.

Kontrola głębokości frezowania – dokładność

Ślizgi nośne (płozy), umieszczone na ramie zewnętrznej, umożliwiają operatorowi ślizg równej warstwy materiału, o zadanej grubości i utrzymywania nastawionej głębokości za pomocą mechanizmu śrubowego.

Wysoka jakość frezów – trwałość

Odpady wytwarzane przez frezarkę składają się z małych kawałków, a przenoszone drgania są utrzymywane na niskim poziomie.
Ułożenie frezów na bębnie frezarki powoduje wysoką sprawność frezowania, co ma wpływ na czas wykonywanych prac.

Napęd Danfoss – bezawaryjność

Silniki hydrauliczne Danfoss zapewniają długoletnią, bezawaryjną eksploatację, przy zachowaniu dużej wydajności pracy, bez wpływu na hydraulickę maszyny.

Zestaw narzędzi – prosta obsługa

Do frezarek Simex dołączana jest walizka zawierająca podstawowe narzędzia do wymiany frezów oraz podstawowy zestaw zębów.

Zobacz film z prezentacją frezarki do asfaltu Simex >>>

 

 

 

Informacje teleadresowe

  • ADS Technic s.c.
  • ul. Świerklańska 109
  • 44-264 Jankowice
  • NIP: 6423032217
  • tel./faks +48 32 430 90 09
  • biuro@adstechnic.pl
  • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Frezarka do asfaltu – tylko Simex

Przy doborze frezarki do asfaltu mocowanej na ramieniu koparki należy wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jakość wykonania i użytych komponentów, ale również charakterystykę techniczną, która ma bezpośredni wpływ na codzienną pracę urządzenia.

Zamiatarki do ładowarek – postaw na jakość

Wybór spośród wielu dostępnych na rynku zamiatarek do maszyn budowlanych bywa bardzo trudny, a to dlatego że dostępne są urządzenia o bardzo różnych specyfikacjach.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies