ADS Technic

osprzęt do maszyn budowlanych renomowanych firm europejskich

Wybierz z menu

Kategorie produktów

O firmie

siedzibaADS Technic zajmuje się dostarczaniem osprzętu do maszyn budowlanych na terenie całego kraju od 2006 roku.

Od momentu powstania firma przyjęła sobie za cel specjalizację w zakresie dostarczania osprzętu do maszyn budowlanych.

Firma stale poszukuje dla swoich klientów najlepszych dostawców wyposażenia maszyn budowlanych z całej Europy.

ADS Technic jednocześnie spełnia wymogi producentów dotyczących warunków dystrybucji oraz serwisu na terenie całego kraju, czego skutkiem są stale odnawiane umowy handlowe z naszymi partnerami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Niemiec, Austrii i Słowacji.

Współpracujemy również z najlepszymi dostawcami krajowymi. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dojeżdżamy na miejsce wskazane przez klienta lub wysyłamy towar na paletach przy pomocy firm kurierskich. Działamy na terenie całego kraju.

Jako dostawca osprzętu do maszyn budowlanych współpracujemy zarówno z dealerami maszyn budowlanych, dużymi firmami wykonawczymi, spółkami komunalnymi, a także małymi i średnimi firmami operującymi w najróżniejszych branżach.

Posiadamy doświadczenie i zaplecze techniczne, które pozwala na dopasowanie się do wymagań klienta. Oferujemy także nietypowy osprzęt do maszyn oraz świadczymy usługi budowy instalacji hydraulicznych różnego typu.

Siedziba firmy mieści się w nowo wybudowanej hali w Jankowicach koło Rybnika w województwie śląskim (trasa 929 Rybnik-Świerklany).

Dojazd od autostrady A1: węzeł Świerklany, następnie drogą 932 kierunek Wodzisław Śląski, na skrzyżowaniu w prawo skręcamy w drogę 929 kierunek Rybnik (około 3 km).

Dojazd od centrum Rybnika: kierunek Świerklany, przez dzielnicę Chwałowice, nasza siedziba mieści się przy głównej drodze wylotowej z miasta, około 300 metrów od granicy z Rybnikiem, po prawej stronie.

ADS Technic, to firma:

 • doświadczona – ponad 10 lat na rynku, 2000 klientów w całej Polsce
 • stabilna – podpisane umowy dystrybutorskie z producentami osprzętu m. in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Holandii, Słowacji, stale współpracujemy z kilkunastoma dostawcami
 • solidna – brak jakichkolwiek zaległości względem kontrahentów
 • mobilna – dostarczamy towar do klientów w dowolne miejsce
 • kompleksowa – oferujemy doradztwo, dostawę sprzętu, montaż, uruchomienie
 • operatywna – działamy na terenie całego kraju
 • gwarantująca pełny serwis – dysponujemy dobrze wyposażoną halą warsztatową oraz zapewniamy dostęp do części do wszystkich sprzedawanych urządzeń
 • innowacyjna – wprowadzamy nowe urządzenia na rynek

Mapa dojazdu >>>

Dane kontaktowe >>>

Wyświetl większy widok

Współpraca z ADS Technic

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradcy handlowego. Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: praca@adstechnic.pl

Poszukujemy również firm i osób chętnych podjąć współpracę dotyczącą sprzedaży osprzętu do maszyn budowlanych w różnych częściach Polski.

 

 

 

Informacje teleadresowe

 • ADS Technic s.c.
 • ul. Świerklańska 109
 • 44-264 Jankowice
 • NIP: 6423032217
 • tel./faks +48 32 430 90 09
 • biuro@adstechnic.pl
 • tel. kom. +48 664 259 597

 


Aktualności

Zamiatarki do ładowarek – postaw na jakość

Wybór spośród wielu dostępnych na rynku zamiatarek do maszyn budowlanych bywa bardzo trudny, a to dlatego że dostępne są urządzenia o bardzo różnych specyfikacjach.

Frezarka do asfaltu do koparki

Frezarka do asfaltu do zamocowania na ramię koparki, jest stosowana do urabiania i obróbki takich materiałów jak: asfalt czy beton.

archwium

Jak dojechać?

Mapa dojazdu

Zobacz gdzie jesteśmy. Wyznacz trasę dojazdu...

 

Nasze serwisy

adstechnic.pl

lyzki.com.pl

mlotyhydrauliczne.com.pl

mieszalnikdobetonu.pl

Serwis maszyn HAX

okoparkach.pl

polityka cookies